هرچند از دست بعضیاتون ناراحتم اما شبانه‌روز براتون دعا کردم، لااقل یکبار قبل خواب. خدا شاهد است دعا میکنم سلامتی رو محافظت او شادی‌تان دوری غم‌های دنیا از دلتون طول عمر خودتون و عزیزانتون و عزت و برکت و حسن عاقبت و معرفت و. و یک دعا که دلهامون به هم نزدیکتر بشه و مهربونتر و اخلاقمون با هم نیکوتر. هیچ ناراحتی به دل ندارم، از دست هیچکس ناراحت نیستم، یعنی خودم هم نگذاشتم چیزی در من تغییر کند و ته‌نشین شود، از هیچکس کینه به دل ندارم، اما انگار به خودم برگرداندم همه چیز را، انگار کمی هم با تمام مراقبتم سماجت ورزیده و رنگ داده خاکستری غصه به ضمیر خوش‌بینم نه من اهل کینه‌ورزیدن نیست، از این بابت خوشحالم؛ خدایا من رو بر همین طریق ثابت قدم نگهدار. القصه میخواستم بگویم همه ما تنهاییم و با دوست داشتن دنیا زشتتر نخواهد شد، کردن هر کاری برای تحمل‌پذیرتر شدن زندگی در دنیا بگمان درست نیست، ولی خب شاید بشه یه کاریش کرد این تنهایی دردآلوده‌مان دلمون رو بدیم به خدای آسمانها و یه نگاه به آسمون بندازیم و بسم‌الله بگیم و دست و رومون از کدورت بشوییم. شاید وقت آن است که خیلی چیزها را ببخشم، ببخشیم به خودم و خودمون و نه یکبار که مداوم، مکرر یاحق

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها